Visa, Mastercard
UWAGA!

Do dnia odwołania kwiaciarnia jest zamknięta i nie prowadzi dostaw kwiatów!
Our florist is currently CLOSED!
Przepraszamy za utrudnienia.

Pomoc, FAQ - często zadawane pytania


Jak zamówić kwiaty?

Kwiaty w naszej kwiaciarni można zamówić:

w samoobsługowej kwiaciarni internetowej
telefonicznie pod numerem telefonu (+48) 602 81-17-46
osobiście, w siedzibie naszej kwiaciarni w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 59

Zamawianie przez internet

Aby dowiedzieć się więcej o danym produkcie z naszej oferty, wystarczy kliknąć na miniaturkę wybranego produktu.

Zdjęcia przedstawiają dokładnie takie kwiaty, jakie Państwo zamawiają. Istnieje możliwość powiększenia każdego bukietu do wskazanej przez Państwa kwoty.

Kliknięcie na przycisk "zamów" powoduje dodanie towaru do wirtualnego koszyka.

Gdy dokonają Państwo wszystkich zakupów, prosimy wybrać preferowany sposób dostawy do odbiorcy. Można wybrać dostawę do klienta przez naszego posłańca lub odebrać zamówienie osobiście.

Po kliknięciu na przycisk "kupuję" przechodzą Państwo do formularza, w którym należy podać: podstawowe informacje o adresacie kwiatów, o sobie, datę i czas dostawy oraz treść bilecika, który bezpłatnie dołączymy do zamówionych kwiatów. Dane te są wymagane do prawidłowej realizacji płatności i całego zamówienia.

Na tym etapie mogą Państwo założyć swoje osobiste konto, aby później logować się do sklepu na swój unikalny login oraz hasło, bez konieczności ponownego wypełniania informacji o sobie. Zarejestrowani klienci mogą też korzystać z innych udogodnień, takich jak zdefiniowana lista odbiorców przesyłek kwiatowych.

Po wypełnieniu formularza i potwierdzeniu danych, zamówienie zostaje złożone, co oznajmia stosowny komunikat.

Ponieważ nie jest jeszcze opłacone, przechodzimy do wyboru sposobu zapłaty za zamówienie i klikamy przycisk "do kasy". W tym miejscu przechodzą Państwo do serwisu bezpiecznych płatności internetowych (Płatności.pl lub Dotpay.pl). Poufne informacje podawane na tych stronach nigdy nie są przekazywane do naszego serwisu! Kwiaciarnia zostanie jedynie poinformowana o dokonaniu wpłaty w danej wysokości na nasze konto.

W przypadku niepowodzenia transakcji bądź jej anulowania, wrócą Państwo na stronę, gdzie można wybrać inny sposób opłaty za zamówienie lub podjąć kolejną próbę zapłaty. Realizujemy wyłącznie zamówienia opłacone z góry.

W razie pytań o można zawsze do nas zadzwonić pod numer telefonu (+48) 602 81-17-46 .

o nas | kontakt | kwiaciarnia internetowa | jak płacić | FAQ | regulamin | zaloguj

Copyright © 2009 by KWIACIARNIA, Łódź, ul. Piotrkowska 59